Planujesz konferencję, szkolenie, szukasz pomysłu na integrację zespołu?
Z nami nie zginiesz w gąszczu hotelowych ofert! Zdejmiemy Ci problem z głowy w znalezieniu najlepszego Hotelu do realizacji Twojego projektu i zapewnimy profesjonalną pomoc bez żadnych kosztów. Skorzystaj z naszego dużego doświadczenia. Nasza wiedza i pasja to Twój sukces!

O "Hotelguru"

konferencje.hotelguru.pl to specjalistyczny serwis polskich hoteli konferencyjnych i obiektów integracyjnych prowadzony przez Instytut Rynku Hotelarskiego.

Serwis powstał w oparciu o nasze duże doświadczenie, pasję i znajomość rynku hotelarskiego. Od 2006 roku doradzamy hotelarzom i inwestorom w procesie powstawania i zarządzania hotelami, współpracujemy z wieloma hotelami w Polsce. Opracowujemy strategie rozwoju, sprzedaży i marketingu, biznesplany i programy szkoleniowe dla hoteli.

XII Forum Hotelowe

XII Forum Hotelowe

XII Forum Hotelowe

Śledzimy trendy w Polsce i na świecie, podróżujemy, znamy specyfikę hoteli i ich możliwości. Z nami nie zginiesz w gąszczu hotelowych ofert. Zdejmiemy Ci problem z głowy w znalezieniu najlepszych Hoteli do realizacji Twojego projektu i zapewnimy profesjonalną, kompleksową pomoc bez dodatkowych kosztów.

Jeśli planujesz szkolenia dla Pracowników, szukasz obiektu na prezentację swoich produktów lub pomysłu na integrację zespołu zapraszamy do kontaktu:
tel. 790 215 348; hotelguru@irh.pl

Nasza wiedza, doświadczenie i pasja to Twój sukces!

XIII Forum Hotelowe

XIII Forum Hotelowe

XIII Forum Hotelowe

ŁadowanieŁadowanie...